Kalite Yönetim Biriminin Faaliyetleri
19 Nisan 2024

Bölüm Kalite Sorumluları Toplantısı…

Hastanemizde 2024 yılı “ 1. Dönem Bölüm Kalite Sorumluları Toplantısı” gerçekleştirilmiştir. Hastanemiz başhekimi Doç. Dr. Bülent ÇALIK’ın açılış konuşması, Başhekim Yardımcısı Sinem ALBAYRAK’ın katkıları ile hastanemiz Kalite Yönetim Sorumlusu Dilan İPEKÇİ tarafından hastanemizdeki kalite süreçlerine ilişkin sunum yapılmıştır. Katılımları ve katkıları için tüm bölüm kalite sorumlularına teşekkür eder; kalite süreçlerini en verimli şekilde geçirmeyi temenni ederiz. 


kalite

Sağlık Bakanlığı Kalite, Akreditasyon ve Çalışan Hakları Dairesi Başkanlığı tarafından yayınlanan Güvenli Hava Yolu Yönetim Rehberi’ne istinaden Güvenli Hava Yolu Multidisipliner Ekibi oluşturulmuş ve ekip ön çalışmalarını tamamladıktan sonra rehber çalışmalarını yürütmek üzere ilk toplantısını 15.03.2024’te yapmıştır.kalite
Öz Değerlendirme ekip toplantısı 18.10.2023 tarihinde öz değerlendirme ekip üyelerinin katılımı ile gerçekleştirilmiş olup özdeğerlendirme çeklistleri ve dikkat edilecek hususlar konusunda bilgilendirme yapıldı.
WhatsApp Image 2023-11-21 at 13.09.03.jpeg