T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI İzmir İl Sağlık Müdürlüğü Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI İzmir İl Sağlık Müdürlüğü Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Hastanenin sevilen yüzü Opr.Dr.Ertekin Tepe için veda töreni

Güncelleme Tarihi: 02/08/2018

İKÇÜ Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde,Ege Bölgesinin ilk Göğüs Cerrahisi Uzmanı olan,  hastanemizin de ilk Göğüs Cerrahisi Uzmanı (28 Temmuz 1992) olan ve 21 yıl yalnız başına bu görevi yürüten  Opr.Dr.Ertekin Tepe’nin İzmir Alsancak Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesine tayini çıkması nedeniyle Hastane Başhekimliği tarafından veda töreni yapıldı.

İKÇÜ Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ameliyathane Konferans Salonunda düzenlenen veda törenine Başhekim, Başhekim yardımcıları, Destek Kalite Hizmetleri Müdürü,Hekimler, Hemşire ve çok sayıda hastane çalışanı katıldı. 
Oldukça duygulu anların yaşandığı veda töreninin açılış konuşmasına yapan Başhekim Porf.Dr. Nurettin Ünal konuşmasında özetle şunları söyledi: 
"Meslek hayatımızda mutlaka ayrılıklar ve başlangıçlar oluyor ve her ayrılık bizim için bir başlangıç oluyor ve bu nedenle güzel anılar bırakmak herkese nasip olmaz. Bu gün burada çok değerli meslektaşımızı uğurluyoruz. Ertekin  hocamız bugüne kadar hastanemize bir çok hizmetler vermiştir. Bu nedenle kendisine vermiş olduğu başarılı hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz bundan sonraki mesleki ve özel yaşantısında başarılar diliyoruz kendisini unutmayacağız." 

Daha sonra törende   konuşma yapan mesai arkadaşları Opr.Dr. Ertekin Tepe ile ilgili   anılarını katılımcılarla paylaştılar. Opr.Dr.Ertekin Tepe ise konuşmasında ,"Öncelikle   düzenlemiş olduğunuz törenden dolayı sizlere sonsuz teşekkür etmek istiyorum. Hepinizin benim kalbimde ayrı bir yeri var ve sizleri çok seviyorum. Burada çalıştığım süre içersinde daima birlik ve beraberlik gördüm. Herkes sevgiyle işlerini yapıyorlar, burayı ve sizleri daima çok özleyeceğim ve teşekkür ediyorum"dedi. Veda Töreni Plaket,Teşekkür Belgesi ve çiçek takdimi ile sonlanmıştır.