2022 Yılı Komiteleri
28 Mart 2022

 

İZMİR ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

2022 YILI KOMİTELERİ

İZMİR ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

HASTA GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

Başkan

Dt. Serdar ÖZKAYA (Başhekim Yardımcısı)

Başhekim Yardımcısı

Uz. Dr. Ayşenur KARAGÖL

Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü

Hacı Vakkas BENLİ

Teknik Hizmetler Müdürü

Hüseyin ÖZBEK

Kalite Yönetim Direktörü

Hem. İlknur GÜL

Hasta Kimliğinin Doğrulanması Sor.

Hem. Ayşegül TÜRKMENOĞLU

Çalışanlar Arasında Etkili İletişim Sor.

Sağ. Memuru Hasibe KAMIŞ

İlaç Güvenliği Sorumlusu

Eczacı Tülay SARAL

Transfüzyon Güvenliği Sor.

Doç. Dr. Berrin UZUN / Hem. Vahide YILMAZ

Radyasyon Güvenliği Sor.

Sağ. Memuru Aykan Düzova / Sağ.Teknikeri Memiş ÇOLAK

Düşme Riskleri Sor.

Hem. Ayşegül TÜRKMENOĞLU

Güvenli Cerrahi Uygulamaları Sor.

Doç. Dr. Evren DURAK / Uz. Dr. Serap ÖZTÜRK HASDEMİR / Hem. Ayşegül TÜRKMENOĞLU

Tıbbi Cihaz Güvenliği Sor.

Biyomedikal Müh. Yağmur BİRGİ ŞENTÜRK

Hasta Mahremiyeti Sor.

Ebe (Hem. Yetkili) Feray ÖZKAN

Bilgi Güvenliği Sor.

Bilgisayar İşletmeni Enver AKSİN

Enfeksiyon Sor.

Hem. Seher TUĞAL

Laboratuvar Güvenliği Sor.

Uzm. Dr. Huriye ERBAK YILMAZ

Hasta Transfer Sor.

Hem. Ayşegül TÜRKMENOĞLU

Hasta Hakları Birim Sorumlusu

Ebe (Hem. Yetkili) Feray ÖZKAN

Çevre Birimi

Biyolog Burcu AYDOĞAN

Kalite Yön. Birimi Çalışanı / Komite Organizasyon ve Yazışmaları Sorumlusu

Hem. Kübra ÖZASLAN

 

 

 

İZMİR ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU

Başkan

Dt. Serdar ÖZKAYA ( Başhekim Yardımcısı)

Başhekim Yardımcısı

Uz. Dr. Metin ERDAL

Destek ve Kalite Müdürü

Hacı Vakkas BENLİ

Teknik Hizmetler Müdürü

Hüseyin ÖZBEK

İdari Mali Hizmetler Müdür Yardımcısı

Kamuran GÖK

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürlüğü

Hem. Tansel ÇALIK

İş ve Meslek Hastalıkları Polikliniği

Uzm. Dr. Gökçen ARKAN DEMİRAL

İşyeri Hekimi

Dr. Mehmet ERTAN

İşyeri Hekimi

Dr. Seydi YÜCE

Kalite Yön.Direktörü

Hem. İlknur GÜL

Hatay Hizmet Binası

Teknisyen Hakan SÜMER

Çevre Birimi

Biyolog Burcu AYDOĞAN

Sivil Savunma Amiri

İkram ÖZDEMİR

Tekniker/Teknisyen Temsilcisi

Salih Şafak TURAN

Enfeksiyon Kontrol Komitesi

Şenay ÖZ ONAT

VHKİ(Çalışan Temsilcisi)

VKHİ Savaş KAYA

İnşaat Mühendisi

Mehmet EKİNCİ

Teknik Servis Temsilcisi

Senam TAŞTAN ARSLAN

Veri Kayıt Temsilcisi

Tuğba BACAKSIZ

Temizlik Hizmetleri Temsilcisi

Halis FIRTINA

Güvenlik Şefi

Adem MENTEŞE

4/D Personel Çalışan Temsilcisi

Seher UYSAL

İş Güvenliği Uzmanı/Komite Organizasyon ve Yazışmaları Sorumlusu/Çalışan Sağlığı ve Güvenliği Birimi

Sağ. Memuru Hasibe KAMIŞ

İş Güvenliği Uzmanı/Komite Organizasyon ve Yazışmaları Sorumlusu/İş Sağlığı ve Güvenliği Birimi

Sağ. Teknikeri Dilan İPEKÇİ

 

 

İZMİR ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

EĞİTİM KOMİTESİ

Başkan

Op Dr. Celalettin TURAN ( Başhekim Yardımcısı)

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Fatma İNCEKARA AYDIN

Destek ve Kalite Hizmetleri Müdür Yardımcısı

Zeynep ATEŞ

İdari Mali Hizmetler Müdür Yardımcısı

Vedat CAN

Eğitim Arge Birimi

Dr. Rahmi BAYKAN

Kalite Yönetim Direktörü

Hem. İlknur GÜL

Genel Cerrahi Kliniği

Op.Dr. Haldun KAR

Patoloji Laboratuvarı

Prof. Dr. Fulya ÇAKALAĞAOĞLU

Dahiliye Kliniği

Dr. Zeynep Zehra GÜMÜŞ

SBHM Süpervisör

Ebe (Hem. Yetkili) Fatma BAKILAN ABALI

Hasta Hakları Birim Sorumlusu

Ebe (Hem. Yetkili) Feray ÖZKAN

İş Sağlığı ve Güvenliği Birimi

Sağ. Memuru Hasibe KAMIŞ

Kalp Damar Cerrahi Servisi

Ebe (Hem. Yetkili) Ayşe CANKUT

Endokrinoloji Polikliniği

Hem. Nigar Özen

Sistem Destek

Sağ. Teknikeri Zeynep FİDAN ERGENOĞLU

Eğitim ve AR-GE Birimi/ Komite Organizasyon ve Yazışmaları Sorumlusu

Ebe (Hem. Yetkili) Emine SARIOĞLU

Hem. Fatma Havva ÇETİN

 

 

İZMİR ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

TESİS GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

Başkan

Dt. Serdar ÖZKAYA (Başhekim Yardımcısı)

Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü

Hacı Vakkas BENLİ

Teknik Hizmetler Müdürü

Hüseyin ÖZBEK

Destek ve Kalite Hiz. Müdür Yardımcısı

Aziz İlhan ASLAN

Kalite Yönetim Direktörü

Hem. İlknur GÜL

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürlüğü

Tansel ÇALIK

Mühendislik

İnşaat Mühendisi Mehmet EKİNCİ

Tıbbi Cihaz Yönetim Sorumlusu

Yağmur BİRGİ ŞENTÜRK (Mühendislik Birimi)

Çevre Birimi

Burcu AYDOĞAN

Nöroloji Kliniği

Nuray AŞKALLİ HANEY

Sivil Savunma Birimi

VHKİ İkram Özdemir

Teknik Servis Sorumlusu

Teknisyen Tevfik Yılmaz

Hastane Güvenlik Amiri

Adem MENTEŞE

Bina Turlarından Elde Edilen Verilerin Değerlendirilmesi/ Komite Organizasyon ve Yazışmaları Sorumlusu

Sağ. Memuru Hasibe Kamış

 

İZMİR ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

HATAY BİNA TURU EKİBİ

Başkan

Op. Dr. Mehmet ÖZKAN ( Başhekim Yardımcısı)

İdari Birim Sorumlusu

Fehime IŞIK

SBHM Süpervizör

Hem. Hilal ÇETİNKAYA

Palyatif Bakım Hizmetleri

Hem. Sibel IRIZ

4/D İş ve İşlerin Yürütülmesi

Teknisyen Hakan SÜMER

HAP Sorumlusu

Meltem ÖZSOY

Güvenlik Sorumlusu

Ebru ARIK

 

 

İZMİR ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

İLAÇ YÖNETİM EKİBİ

Başkan

Dt. Serdar ÖZKAYA (Başhekim Yardımcısı)

Hematoloji Kliniği

Prof. Dr. K. Bahriye PAYZIN BAYMAN

Dahiliye Kliniği

Prof. Dr. Servet AKAR

Kalp Damar Cerrahi Kliniği

Doç. Dr. İsmail YÜREKLİ

Kardiyoloji Kliniği

Doç. Dr. Nihan KAHYA EREN

Onkoloji Kliniği

Doç. Dr. Tarık SALMAN

Klinik Farmakoloji ve Toksikoloji

Doç. Dr. Barış KARADAŞ

Genel Cerrahi Kliniği

Uzm. Dr. Haldun KAR

Anestezi Yoğun Bakım

Uzm. Dr. Nagihan KARAHAN

İç Hastalıkları Kliniği

Uzm. Dr. Özlem AKGÜN

Hatay Hizmet Binası Enfeksiyon Hastalıkları Kliniği

Uzm. Dr. Kazım KIRATLI

Nöroloji Kliniği

Uzm. Dr. Gözde DOĞAN

Acil Tıp Kliniği

Uzm. Dr. Mehmet Göktuğ EFGAN

Enfeksiyon Hastalıkları Kliniği

Uzm. Dr. Nurbanu SEZAK

Kalite Yönetim Direktörü

Hem. İlknur GÜL

Eczacı

Tülay SARAL

Eczacı

Burak KAYNARSOY

Eczacı/ Komite Organizasyon ve Yazışmaları Sorumlusu (Eczacı)

Hilal KAYA

 

İZMİR ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

ENFEKSİYON KONTROL KOMİTESİ

Başkan

Prof. Dr. Tuna DEMİRDAL

İdari ve Mali İşler Müdürü

Hidayet ZEYBEK

Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü

Hacı Vakkas BENLİ

Başhekim Yardımcısı

Doç. Dr. Ayşegül AKSOY GÖKMEN

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Fatma İNCEKARA AYDIN

Enfeksiyon Hastalıkları Kliniği

Prof. Dr. Alper ŞENER

Enfeksiyon Hastalıkları Kliniği

Doç. Dr. Figen KAPTAN

Enfeksiyon Hastalıkları Kliniği

Doç. Dr. Nesrin TÜRKER

Enfeksiyon Hastalıkları Kliniği

Uzm. Dr. Bahar ÖRMEN

Enfeksiyon Hastalıkları Kliniği

Uzm. Dr. Nurbanu SEZAK

Enfeksiyon Hastalıkları Kliniği

Uzm. Dr. Suna ÖĞÜCÜ DURGUN

Enfeksiyon Hastalıkları Kliniği

Doktor Öğretim Üyesi Salih Atakan NEMLİ

Enfeksiyon Hastalıkları Kliniği

Doktor Öğretim Üyesi Banu KARACA

Enfeksiyon Hastalıkları Kliniği

Doktor Öğretim Üyesi Pınar ŞEN

Hatay Hizmet Binası Enfeksiyon Hastalıkları Kliniği

Uz. Dr. Kazım KIRATLI

Anestezi Kliniği

Prof. Dr. Murat AKSUN

Kalp Damar Cerrahi Kliniği

Doç. Dr. Banu Bahriye LAFÇI

Mikrobiyoloji Laboratuvarı

Doç. Dr. Tuğba MÜDERRİS

Kardiyoloji Kliniği

Doç. Dr. Nihan KAHYA EREN

Beyin Cerrahi Kliniği

Doç. Dr. Gönül GÜVENÇ

Anestezi Kliniği

Uzm. Dr. Nagihan KARAHAN

Genel Cerrahi Kliniği

Doktor Öğretim Üyesi Arif ATAY

Yeni doğan Yoğun Bakım

Uz. Dr. Ceren ÇIRALI ARSLAN

Dahiliye Kliniği

Uz. Dr. Mehmet SONBAHAR

Nöroloji Kliniği

Uz. Dr. Zeynep TANRIVERDİ

Kalite Yönetim Direktörü

İlknur GÜL

Eczacı

Tülay SARAL

Enfeksiyon Kontrol Komitesi

Hem. Şenay ONAT

Hatay Hizmet Binası Enfeksiyon Kontrol Komitesi

Ebe (Hem. Yetkili) Özgür ÖZSİNAN

Enfeksiyon Kontrol Komitesi

Hem. Seher TUĞAL

 

İZMİR ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

TRANSFÜZYON KOMİTESİ

Başkan

Prof. Dr. K. Bahriye PAYZIN

Başhekim Yardımcısı

Doç. Dr. Ayşegül AKSOY GÖKMEN

Tıbbi Onkoloji Kliniği

Prof. Dr. Ahmet ALACACIOĞLU

Kan Bankası

Doç. Dr. Berrin UZUN

Kalp Damar Cerrahi Kliniği

Doç. Dr. İsmail YÜREKLİ

Hematoloji Kliniği

Doç. Dr. Şerife SOLMAZ

Nefroloji Kliniği

Doç. Dr. Zeki SOYPAÇACI

Üroloji Kliniği

Doç. Dr. Kaan BAL

Kadın Doğum Kliniği

Uzm. Dr. Servet GENÇDAL

Ortopedi Kliniği

Op. Dr. İhsan AKAN

Genel Cerrahi Kliniği

Op. Dr. Yalçın TAMER

Beyin Cerrahi Kliniği

Op. Dr. Gönül GÜVENÇ

Anestezi Kliniği

Doktor Öğretim Üyesi Senem GİRGİN

Nöroloji Kliniği

Doktor Öğretim Üyesi Cihat UZUNKÖPRÜ

Dahiliye Yoğun Bakım

Uzm. Dr. Ali YILDIRIM

Acil Tıp Kliniği

Uz. Dr. Adnan YAMANOĞLU

Hemovijilans Birimi

Uz. Dr. Hayri GÜVEL

Hatay Enfeksiyon Hastalıkları Kliniği

Uzm. Dr. Saner İkiz

Hatay Üroloji Kliniği

Uzm. Dr. Gökhan KOMESLİ

Hemovijilans Birimi

Uz. Dr. Ufuk ŞAHBAZ

Kalite Yönetim Direktörü

Hem. İlknur GÜL

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürlüğü

Ebe (Hem. Yetkili) Fatma BAKILAN ABALI

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürlüğü

Hem. Ayşegül TÜRKMENOĞLU

Kalp Damar Cerrahi Yoğun Bakım

Hem. Nilgün AKALIN ALP

Dahiliye Yoğun Bakım

Yeşim UĞUR

Hematoloji Kliniği

Hem. Hatice COŞANAY

Acil Dahiliye Gözlem

Hem. Nilüfer ÜNER

Anestezi Yoğun Bakım

Hem. Gamze SOYSAL

Genel Cerrahi Kliniği

Hem. Fazilet ADIGÜZEL

Hemovijilans Birimi

Hem. Vahide YILMAZ/Hem. Selbinaz GÖKLÜ

Hatay Kan Bankası

Sağlık Teknikeri Sevtap ATEŞ

Kan Bankası

Sağ. Memuru Nilgün HAYALİ ÇELME

 

 

 

İZMİR ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

HATAY TRANSFÜZYON KOMİTESİ

Başkan

Uz. Dr. Saner İKİZ

Üroloji Kliniği

Uz. Dr. Gökhan Hadi KOMESLİ

Dahiliye Kliniği

Uz. Dr. Ahmet Fethi SERÇE

Ortopedi Kliniği

Uz. Dr. Ali KANTEMİR

Kalite Yönetim Direktörü

Hem. İlknur GÜL

Kan Bankası

Hem. Tülin AKBAŞ

Laboratuvarlar

Sağlık Teknikeri Serkan OYLUM

Kan Bankası

Sağlık Teknikeri Sevtap ATEŞ

Laboratuvarlar

Sağlık Memuru Ali YÜKSEL

 

 

 

İZMİR ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

RADYASYON GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

Başkan

Uzm. Dr. Muhsin Engin ULUÇ

Başhekim Yardımcısı

Op. Dr. Aydın ER

İdari ve Mali Hiz. Müdür Yardımcısı

Elif YILDIRIM

Nükleer Tıp

Prof. Dr. Bülent TURGUT

Beyin Cerrahi Kliniği

Prof. Dr. Hasan Kamil SUCU

Kalp ve Damar Cerrahi Kliniği

Doç. Dr. İsmail YÜREKLİ

Kardiyoloji Kliniği

Doç. Dr. Mehmet Serdar BAYATA

Üroloji Kliniği

Doç. Dr. Uğur BALCI

Girişimsel Radyoloji

Doç. Dr. Ömür BALLI

Gastroenteroloji Kliniği

Uzm. Dr. Hakan ÇAMYAR

Radyasyon Onkolojisi

Uzm. Dr. Fatma Betül ALTAŞ

Hatay Hizmet Binası Radyoloji Birimi

Uzm. Dr. Ali Tunca KESKİN

Çalışan Sağlığı ve Güvenliği Birimi

Dr. Mehmet ERTAN

Ağız ve Diş Hastalıkları Polikliniği

Dt. İkbal AKAEVREN

Kalite Yönetim Birimi Direktörü

Hem. İlknur GÜL

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürlüğü

Hem. Tansel ÇALIK

Mühendislik Birimi

Biyomedikal Müh. Yağmur BİRGİ ŞENTÜRK

Radyasyon Onkolojisi

Sağ. Fizikçisi Ceylan DİREN ERTEM

Radyoloji Birimi

Sağ. Memuru Aykan DÜZOVA

Radyoloji Birimi

Sağ. Memuru Salih Şafak TURAN

Çalışan Sağlığı ve Güvenliği Birimi

Sağ. Memuru Dilan İPEKÇİ

İş Sağlığı ve Güvenliği Birimi

Sağ. Memuru Hasibe KAMIŞ

 

 

İZMİR ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

AFET VE ACİL DURUM YÖNETİM EKİBİ

 

ASİL

YEDEK

Hastane Afet Yönetici

Prof. Dr. Ali GÜRBÜZ (Başhekim)

Dt. Serdar ÖZKAYA(Başhekim Yardımcısı

Finans Şefi

Hidayet ZEYBEK İdari ve Mali Hizmetler Müdürü

Sündüz EKİZ DALMIŞ İdari ve Mali Hiz. Müdür Yardımcısı

Kurumlar arası Koordinatör Yetkilisi

Op. Dr. Celalettin TURAN (Başhekim Yardımcısı)

Uzm. Dr. Metin ERDAL (Başhekim Yardımcısı)

Tıbbi Teknik Danışmanı

Op. Dr. Hilmi Güngör(Başhekim Yardımcısı)

Uzm. Dr. Melek GÖKOVA

Halkla İlişkiler Yetkilisi

Op. Dr. Aydın ER (Başhekim Yardımcısı)

Op. Dr. Mehmet ÖZKAN (Başhekim Yardımcısı)

Operasyon Şefi

Uzm. Dr. Ayşenur KARAGÖL (Başhekim Yardımcısı)

Doç. Dr. Yeliz YILMAZ BOZOK

Planlama Şefi

Doç. Dr. Ayşegül AKSOY GÖKMEN(Başhekim Yardımcısı)

Destek ve Kalite Hizmetleri Müdür Yardımcısı Zeynep ATEŞ

Lojistik Şefi

İdari Mali Hizmetler Müdür Yardımcısı Kamuran GÖK

İdari Mali Hizmetler Müdür Yardımcısı Vedat CAN

Destek ve Kalite Hizmet Sorumlusu

İdari Mali Hizmetler Müdür Yardımcısı Aziz İlhan ASLAN

Tıbbi Sekreter Bahattin ELMACIOĞLU

Dokümantasyon Sorumlusu

Hem. İlknur GÜL

Hem. Kübra ÖZASLAN

Altyapı Sorumlusu

Mühendis Mehmet EKİNCİ

Mühendis Serhat TURAN

Tehlikeli Madde KBRN Sorumlusu

Biyolog Burcu AYDOĞAN

VHKİ Onur DURAN

İş Güvenliği Sorumlusu

Sağ. Memuru Hasibe KAMIŞ

Sağ. Memuru Dilan İPEKÇİ

Güvenlik Sorumlusu

Adem MENTEŞE

Şerif TAŞKIN

HAP Sekreteryası

Sivil Savunma Uzmanı İkram ÖZDEMİR

VHKİ Fatma BÖLÜKBAŞ

 

 

 

İZMİR ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

HASTA/ ÇALIŞAN GÖRÜŞ –ÖNERİ-ŞİKAYET ve ANKET DEĞERLENDİRME EKİBİ

Başkan

Uzm. Dr. Ayşenur KARAGÖL (Başhekim Yardımcısı)

İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı

Elif YILDIRIM

Destek ve Kalite Hizmetleri Müdür Yardımcısı

Zeynep ATEŞ

Kalite Yönetim Direktörü

İlknur GÜL

SBHM Supervisör

Fatma BAKILAN ABALI

Çalışan Hakları ve Güvenliği Birimi

Hasibe KAMIŞ

Hasta Hakları Birimi

Feray ÖZKAN

Kalite Yönetim Birim Çalışanı/ Komite Organizasyon ve Yazışmaları Sorumlusu

Nurcan IŞINTAŞ

 

 

 

ACİL ÇAĞRI KOD EKİPLERİ

 

 

 

MAVİ KOD

Başkan

Uzm. Dr. Ayşenur KARAGÖL (Başhekim Yardımcısı)

Destek ve Kalite Hizmetleri Müdür Yardımcısı

Zeynep ATEŞ

Kalite Yönetim Direktörü

Hemşire İlknur GÜL

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürlüğü

Hemşire Fatma YAVUZ ŞEN

Anestezi Kliniği

Uzm. Dr. Serap ÖZTÜRK

Anestezi Kliniği

Hemşire- Anestezi Teknisyeni İclal SAVACI ÖZÇEKİRGE

Kalite Yönetim Birimi

Sağlık Teknikeri Nurcan IŞINTAŞ

 

 

PEMBE KOD

Başkan

Aziz İlhan ASLAN

Kalite Yönetim Direktörü

İlknur GÜL

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürlüğü

Fatma BAKILAN ABALI

Kalite Yönetim Birimi

Sağlık Teknikeri Nurcan IŞINTAŞ

Güvenlik Amiri

Adem MENTEŞE

 

 

BEYAZ KOD

Başkan

Uzm. Dr. Metin ERDAL

Destek ve Kalite Hizmetleri Müdür Yardımcısı

Aziz İlhan ASLAN

Kalite Yönetim Direktörü

Hemşire İlknur GÜL

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürlüğü

Hemşire Fatma YAVUZ ŞEN

İş ve Çalışan Sağlığı Güvenliği

Sağlık Memuru Hasibe KAMIŞ

Kalite Yönetim Birimi

Sağlık Teknikeri Nurcan IŞINTAŞ

 

 

KIRMIZI KOD

Başkan

Dt. Serdar ÖZKAYA (Başhekim Yardımcısı)

Destek ve Kalite Hiz. Müdür Yardımcısı

Aziz İlhan ASLAN

Kalite Yönetim Direktörü

Hem. İlknur GÜL

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürlüğü

Hem. Ayşegül TÜRKMENOĞLU

Kalite Yönetim Birimi

Nurcan IŞINTAŞ

Güvenlik Amiri

Adem MENTEŞE

 

 

 

İZMİR ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

BİLGİ GÜVENLİĞİ EKİBİ

Başkan

Op. Dr. Aydın ER (Başhekim Yardımcısı)

Teknik Hizmetler Müdürü

Hüseyin ÖZBEK

Kalite Yönetim Direktörü

Hem. İlknur GÜL

Bilgi İşlem Sorumlusu

Bilgisayar İşletmeni Enver AKSİN

Network Sorumlusu

Erkan DEMİRAĞ

Sistem Sorumlusu

4/D Sürekli İşçi Huzeyfe ERGENOĞLU

Donanım Sorumlusu

Muharrem Halit AKBAŞOĞLU

Yazılım Destek Sorumlusu

Ayşe AÇIL

Bilgi İşlem Sistem Destek Sor. Yazılım Sorumlusu/ Komite Organizasyon ve Yazışmaları Sorumlusu

Sağ. Teknikeri Zeynep FİDAN ERGENOĞLU

 

 

 

 

 

İZMİR ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

NÜTRİSYON DESTEK EKİBİ

Nütrisyon Destek Ekibi Sorumlusu

Op. Dr. Haldun KAR

Genel Cerrahi Kliniği

Op. Dr. Yeliz YILMAZ

Anestezi Kliniği

Uzm. Dr. Atilla ŞENCAN

Dahiliye Kliniği

Uzm. Dr. Ebru TEKEŞİN

Gastroenteroloji Kliniği

Uzm. Dr. Süleyman GÜNAY

Diyet Birimi

Diyetisyen Eda İMECE

Eczane

Eczacı Zeliha ÇAVDAR

Komite Organizasyon ve Yazışmaları Sorumlusu

Ebe ( Hemşire Yetkili) Yüksel KARAKAYA

Komite Organizasyon ve Yazışmaları Sorumlusu

Ebe ( Hemşire Yetkili) Naciye GÜNAY